X
Terminal płatniczy dla Twojej firmy, zostaw kontakt, oddzwonimy

Waga sklepowa etykietująca Proxima 30M

Waga sklepowa etykietująca Proxima 30M
Identyfikator produktu 54555
Kategoria Elzab
Producent Elzab

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Charakterystyka ogólna
Waga Proxima 30 jest elektroniczną wagą systemową. Posiada interfejs Ethernet oraz szybką i multiformatową drukarkę. Drukowane etykiety mogą zawierać wszystkie niezbędne informacje (np. masa, cena, data produkcji, data przydatności do spożycia, kod kreskowy, oznaczenia kontroli weterynaryjnej, skład surowcowy, oznaczenie partii produkcyjnej itp.).
Waga Proxima 30 ma funkcjonalną obudowę z wysięgnikiem. Jej 2 wyświetlacze graficzne i klawiatura umieszczone są na wysięgniku, a mechanizm drukarki umieszczony jest w korpusie wagi.
Może być opcjonalnie wyposażona w dodatkową szalkę foremkową ze stali nierdzewnej przeznaczoną do ważenia produktów "luzem" (np. sypkich, drobnych itp.) jak i wilgotnych czy mokrych.

Przeznaczenie i zastosowanie
Waga Proxima 30 znajduje zastosowanie w placówkach handlowych różnej wielkości, głównie w średnich i dużych obiektach. Waga ma także zastosowanie w magazynach i hurtowniach oraz zakładach produkcyjnych i przetwórstwa żywnościowego różnych branż.
Waga Proxima 30 najczęściej znajduje zastosowanie na stoiskach mięsnych i wędliniarskich oraz nabiałowych. Jest także wykorzystywana do etykietowania paczkowanych towarów na liniach produkcyjnych zakładów przemysłowych.

Współpraca z urządzeniami zewnętrznymi
Waga Proxima 30, posiadając standardowe interfejsy komunikacyjne Ethernet oraz RS232C, jest typową wagą systemową, która może współpracować ze wszystkimi praktycznie systemami informatycznymi do zarządzania placówką handlową. Ponadto posiada interfejs umożliwiający podłączenie i sterowanie szufladą kasową.

Cechy i zalety użytkowe
wydruk na etykietach kodów kreskowych zgodnych ze standardami EAN13, EAN128 i CODE128, wykonanie z najwyższej jakości materiałów, stabilny i odporny na drgania oraz przeciążenia układ pomiarowy, szalka standardowa i opcjonalna ze stali nierdzewnej, spełniającej wymogi sanitarne i kryteria dopuszczenia do kontaktu z żywnością, zmienne formaty i programowanie wielu układów etykiety, tzw. etykieta zbiorcza oraz drukowanie raportów i statystyki sprzedaży, łatwy i funkcjonalny sposób załadunku rolki etykiet, możliwość programowania wag w systemie "on-line" i ograniczenia dostępu do wagi hasłem, efektywna komunikacja dwukierunkowa waga-komputer lub waga-system informatyczny, czytelna i trwała klawiatura, automatyczne zerowanie pustej szalki, wygodna, prosta i szybka obsługa, łatwość utrzymania w czystości.

Obciążenie maksymalne 6/15 kg
Dokładność 2 g (zakres 0-6 kg)
5 g (zakres 6-15 kg)
Ilość PLU 10000
Wyświetlacz 2 x LCD (alfanumeryczny, podświetlany)
Klawiatura 98 klawiszy
Drukarka termiczna (etykiety samoprzylepne lub papier ciągły)
Prędkość druku do 90 mm/s
Interfejs komunikacyjny RS232, Ethernet
Zasilanie sieciowe: ~220V, 50Hz
Wymiary wagi 375(W) x 470(D) x 160(H) mm
Wymiary szalki 360(W) x 260(D) mm
Masa 15,6 kg
Gwarancja 12 miesięcy

Pokaż więcej

Waga sklepowa etykietująca Proxima 30

4 770,00 zł

Waga sklepowa etykietująca Proxima 10

4 775,00 zł

Waga sklepowa etykietująca Proxima 30K

6 670,00 zł

Waga etykietująca Proxima 30K 12''

7 460,00 zł
Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
AKCEPTUJĘ
ZAPISZ
USTAWIENIA