NVIDIA Powers
the World’s AI.
And Yours.

Najlepsze komputery AI wyposażone są w układy GPU NVIDIA GeForce RTX™. Wynika to z faktu, że każdy układ GPU RTX zawiera taką samą technologię jak ta, która napędza wiodące na świecie innowacje w zakresie AI i umożliwia niezwykłe rzeczy. Od nauki przez pracę po rozrywkę – AI na RTX daje Ci najbardziej zaawansowane możliwości związane z AI dostępne na komputerach z systemem Windows.

Kup kartę GeForce RTX z serii 40

GeForce RTX 4090

Kup teraz

GeForce RTX 4080

Kup teraz

GeForce RTX 4070 Ti

Kup teraz

GeForce RTX 4070

Kup teraz

GeForce RTX 4060 Ti

Kup teraz

GeForce RTX 4060

Kup teraz

Komputery AI PC

Uzyskaj najwyższą wydajność w ponad 500 aplikacjach i grach z akceleracją AI.


Obraz wzbogacony przez AI

Płynne strumieniowanie, najszybsza edycja i ulepszone wideokonferencje.


Najlepsze w swojej klasie

Zwiększ wydajność nauki dzięki akcelerowanym przez AI aplikacjom STEM dla uczniów i studentów.


Komputery AI PC

Twoje dane są bezpieczne na Twoim urządzeniu – bez połączenia internetowego.

Zwiększ wydajność

Programowanie
30X
Szybsze trenowanie modeli AI
Granie
8X
Wyższy poziom FPS we współczesnych grach
Tworzenie
13X
Szybsze generowanie obrazów

W porównaniu z laptopem bez układu GPU GeForce RTX. Sprzęt: karta graficzna GeForce RTX 4060 do laptopów do 140 W TGP. | Szybsze trenowanie modeli: trenowanie AI TensorFlow/ResNet50 zgodne z MLPerf na WSL (obrazów na sekundę) w porównaniu z procesorem Intel Core i7 13. generacji ze zintegrowanym układem graficznym. | Wyższy poziom FPS we współczesnych grach: Baldur’s Gate 3 z ustawieniami na poziomie Ultra, tryb superrozdzielczości DLSS „Quality” przy 1080p (średnia liczba klatek na sekundę) w porównaniu z procesorem Intel Core i7 13. generacji ze zintegrowanym układem graficznym. | Szybsze generowanie obrazów: czas potrzebny na wygenerowanie serii 20 obrazów: Stable Diffusion XL z Automatic 1111 w porównaniu z Apple MacBook Pro z kartą M3 Pro.

AI dla Ciebie

Rób wszystko w mgnieniu oka dzięki AI

AI jest odpowiedzią na każdą sytuację, w której potrzebujesz pomocnej dłoni. Wejdź w nową erę wydajności dzięki AI opartej na NVIDIA, która wykona za Ciebie ciężką pracę.

AI wspiera produktywność i rozrywkę

Uzyskaj wsparcie AI

Dzięki AI na RTX codzienne czynności stają się inteligentniejsze, szybsze, bardziej wyraziste i przyjemniejsze – od ulubionych aplikacji po ulubione filmy z AI u Twego boku nic Cię nie powstrzyma.


Twój spersonalizowany chatbot

Uzyskaj indywidualne odpowiedzi z lokalnych plików z aplikacji ChatRTX. Przeszukuj osobiste notatki, pliki i zdjęcia za pomocą poleceń tekstowych lub głosowych wydawanych osobistemu chatbotowi.


Przekształć swój pokój w domowe studio

Podnieś poziom swoich wideokonferencji, rozmów głosowych i transmisji na żywo dzięki redukcji szumów, podmianie tła i innym funkcjom opartym na AI aplikacji NVIDIA Broadcast.


Popraw swoje wrażenia wizualne

RTX Video przekształca internetowe materiały wideo w krystalicznie czyste wideo 4K HDR z superrozdzielczością AI i w wideo HDR w przeglądarkach Chrome, Edge i Firefox oraz w odtwarzaczu VLC.

Kreatywność z AI

Przekuwanie pomysłów w rzeczywistość

Ulepsz tworzone treści dzięki ponad 100 kreatywnym aplikacjom z obsługą AI i akceleracją RTX– takim jak pakiet Adobe Creative Cloud, Blender, Blackmagic Davinci Resolve, OBS Studio i ekskluzywny pakiet narzędzi AI NVIDIA Studio.


Szybkie generowanie obrazów

Generuj obrazy i filmy w Stable Diffusion jeszcze szybciej dzięki układom GPU NVIDIA RTX, akcelerowanym przez NVIDIA TensorRT™.


Maluj z AI

Wykorzystaj AI do przekształcania prostych pociągnięć pędzla
w realistyczne obrazy krajobrazów dzięki aplikacji NVIDIA Canvas.


Edycja wideo z wykorzystaniem AI

Turbodoładowany proces edycji wideo dzięki efektom i narzędziom AI w oprogramowaniu DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro i dużo więcej.


Projektowanie 3D oparte na AI

Płynny viewport w czasie rzeczywistym, skalowanie, przyspieszony render i inne funkcje w wiodących aplikacjach do projektowania 3D.

Gry z AI

Gaming napędzany AI

Podnieś jakość rozgrywki dzięki RTX i AI, które zwiększają wszystko, od częstotliwości generowania klatek po wierność odwzorowania. Korzystaj z przenośnych, zaawansowanych laptopów z technologiami Max-Q opartymi na AI optymalizujących wydajność komputera.


Zwiększ wydajność dzięki AI

Maksymalizuj osiągi i jakość w swoich ulubionych grach. NVIDIA DLSS wykorzystuje AI do tworzenia dodatkowych klatek i poprawy jakości obrazu.


Zremasteruj klasykę dzięki RTX

Dzięki NVIDIA RTX Remix możesz
z łatwością wyodrębniać zasoby gier, ulepszać materiały za pomocą generatywnej AI i tworzyć niesamowite remastery RTX z pełnym ray tracingiem
i DLSS.


Mocne, przenośne i ciche

Daj zastrzyk energii swojemu laptopowi dzięki zaawansowanemu zestawowi technologii Max-Q opartych na AI, które optymalizują szybkość, moc i akustykę pod kątem maksymalnej wydajności.

AI na potrzeby programowania

Łatwe, bezpieczne i dostępne na urządzeniu

Tworzenie i uruchamianie aplikacji wykorzystujących AI jest łatwiejsze i szybsze dzięki narzędziom NVIDIA i układom GPU RTX - od własnego chatbota na swoim komputerze po trenowanie niestandardowych modeli i wbudowanie AI w gry. Co więcej, dane pozostają na komputerze — nie trzeba ich nigdzie przesyłać.


Powołaj do życia cyfrowe postacie

Podnieś swoje umiejętności związane z tworzeniem gier dzięki NVIDIA ACE. Ożywiaj cyfrowe postacie za pomocą generatywnej AI.


Twój zestaw narzędzi AI

Dostosowuj, optymalizuj i wdrażaj modele AI w aplikacjach na system Windows dzięki narzędziom RTX AI – kompleksowemu zestawowi narzędzi i pakietów SDK.


Twórz z AI

Odkryj setki wstępnie wytrenowanych modeli komputerowego rozpoznawania obrazów oraz mowy i wiele więcej w katalogu NGC. Korzystaj z nich w niezmienionej formie lub dostosowuj je bezpiecznie przy użyciu własnych danych.

Aplikacje wspomagane AI

Wszystkie Twoje ulubione aplikacje są teraz inteligentniejsze

Każdego dnia rośnie liczba aplikacji z AI – a dzięki komputerom wyposażonym w AI RTX możesz je w najlepszy możliwy sposób wykorzystać.

Wydajność, która robi wrażenie

Moc obliczeniowa układów GPU GeForce RTX do laptopów, mierzona w bilionach operacji na sekundę (TOPS), jest klasą samą w sobie.

GeForce RTX
4090
GeForce RTX
4080 SUPER
GeForce RTX
4080
GeForce RTX
4070 Ti SUPER
GeForce RTX
4070 Ti
GeForce RTX
4070 SUPER
GeForce RTX
4070
GeForce RTX
4060 Ti
GeForce RTX
4060
Wydajność AI Do
1321
TOPS AI
Do
836
TOPS AI
Do
780
TOPS AI
Do
706
TOPS AI
Do
641
TOPS AI
Do
568
TOPS AI
Do
466
TOPS AI
Do
353
TOPS AI
Do
242
TOPS AI
Wydajność AI
GeForce RTX 4090 Do
1321
TOPS AI
GeForce RTX 4080 SUPER Do
836
TOPS AI
GeForce RTX 4080 Do
780
TOPS AI
GeForce RTX 4070 Ti SUPER Do
706
TOPS AI
GeForce RTX 4070 Ti Do
641
TOPS AI
GeForce RTX 4070 SUPER Do
568
TOPS AI
GeForce RTX 4070 Do
466
TOPS AI
GeForce RTX 4060 Ti Do
353
TOPS AI
GeForce RTX 4060 Do
242
TOPS AI

© 2024 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce Experience, GeForce RTX i G-SYNC są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach.

Wydajność mierzona z wykorzystaniem różnych systemów; będzie się różnić w zależności od modelu. Skontaktuj się z producentem, aby zapoznać się z konkretnym modelem i specyfikacją.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
AKCEPTUJĘ
ZAPISZ
USTAWIENIA