•  
 • Regulamin sklepu obowiązujący od 24.12.2014 r. z późniejszymi zmianami z dnia 08.03.2016r i 15.07.2016r

Regulamin sklepu obowiązujący od 24.12.2014 r. z późniejszymi zmianami z dnia 08.03.2016r i 15.07.2016r

Regulamin zakupów

 obowiązujący od 24.12.2014r z późniejszymi zmianami z dnia 08.03.2016r i 15.07.2016r

 1. Sklep internetowy krsystem.pl prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet oraz bezpośrednią sprzedaż w Krakowie przy ul. Karmelickiej. Zamówienia są przyjmowane tylko przez stronę www.krsystem.pl. Właścicielem sklepu internetowego www.krsystem.pl jest firma:

  KR Systemy Informatyczne S.C. Piotr Gadzina Wojciech Kaczmarczyk Dawid Klimak
  ul. Karmelicka 20
  31-128 Kraków
  NIP: 6762349715
  Regon: 120479372

 2. Wszystkie ceny podane na stronie www.krsystem.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 3. Wszystkie produkty wystawione w sklepie www.krsystem.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

 4. Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę VAT lub paragon.

 5. Zamówiony towar dostarczamy za pomocą wyspecjalizowanych firm kurierskich. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy podawanymi przy składaniu zamówienia.

 6. Możliwe są następujące formy płatności:

  • Za pobraniem - gotówką kurierowi, koszt brutto przesyłki:

  1.00 zł - 1500.00 zł: 29.90 zł

  1500.01 zł - 2500.00 zł: 35.50 zł

  2500.01 zł - 3500.00 zł: 39.90 zł

  3500.01 zł - 4500.00 zł: 45.90 zł

  4500.01 zł - 6000.00 zł: 56.90 zł

  6000.01 zł - 8000.00 zł: 69.90 zł

  powyżej 8000.00 zł: 111.00 zł

  • Przelewem. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru w naszym magazynie, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego. Jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, paczka jest pakowana i wysyłana. Jeżeli pieniądze nie zostaną zaksięgowane w przeciągu 3dni (od wysłania maila z numerem konta) na koncie KR Systemy Informatyczne S.C. zamówienie zostanie automatycznie anulowane.Koszt dostawy kurierem przy przedpłacie na konto wynosi 19.50 zł brutto.Dostawa do paczkomatu 10 zł brutto.

  • Gotówką - przy odbiorze osobistym. Brak dodatkowych kosztów.

  • Raty CA - System Ratalny Credit Agricole. Koszt dostawy kurierem wynosi 19.50 zł brutto.

  • eRaty - System ratalny banku Santander. Koszt dostawy kurierem wynosi 19.50 zł brutto.

  • Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro. W przypadku płatności kartą termin dostawy liczy się od momentu pozytywnej autoryzacji transakcji. Koszt dostawy kurierem zależny od wartości zamówienia. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
  • Płatności online. Koszt dostawy kurierem zależny od wartości zamówinia. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A.
  banner_1215x200A.png
 7. Przy każdym towarze podany jest orientacyjny czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia do chwili skompletowania zamówionego towaru i przygotowania go do wysyłki. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie najdłuższego z czasów podanych dla zamawianych produktów. Jeżeli czas realizacji okazałby się dłuższy niż podany na naszych stronach, kontaktujemy się z kupującym, aby poinformować o opóźnieniu i potwierdzić dalszą chęć realizacji zamówienia.

  termin otrzymania przesyłki = czas realizacji zamówienia (przygotowania przesyłki) + czas dostawy (przy przesyłce standardowej zazwyczaj 1-2 dni robocze, przy przesyłce ekspresowej - gwarantowana dostawa następnego dnia roboczego). Przesyłki ekspresowe są dostępne tylko do wybranych miejscowości. Klient otrzymuje przesyłkę zazwyczaj w ciągu 2-4 dni roboczych od daty złożenia zamówienia.

  W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu.

  Przesyłki są dostarczane firmą kurierską. W przypadku nie wywiązania się przez firmę kurierską z terminu dostawy, prosimy o zgłoszenie tego faktu obsłudze sklepu.

 8. Zamówienia złożone po godzinie 15.30 będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.

 9. W ramach realizacji umowy z Kupującym Sklep jest upoważniony przesłać na adres poczty elektronicznej Kupującego zaproszenie do wypełnienia ankiety posprzedażowej. Ankieta służy zbadaniu opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący może dobrowolnie wypełnić ankietę.

 10. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów. Dokładne adresy punktów serwisowych znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów lub na stronach internetowych producentów. W przypadku towaru posiadającego gwarancję firmy KR Systemy Informatyczne S.C. prosimy o kontakt z naszym działem serwisowym, (dane kontaktowe znajdują się w zakładce "Zwroty i Reklamacje").

 11. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany sprzęt oraz o ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar wysłać za pośrednictwem UPS (tel. 801-900-877 , www.ups.com) na adres:

  KR Systemy Informatyczne S.C. - Serwis
  ul. Karmelicka 20
  31-128 Kraków.

  lub nie odbierać przesyłki.

 12. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu krsystem.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki (w przypadku zamówień realizowanych wysyłkowo) lub w momencie odbiory towaru bezpośrednio w siedzibie firmy (odbiór osobisty w sklepie).

 13. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie krsystem.pl. Złożenie zamówienia (oferty kupna) jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

 14. Wszystkie monitory oraz matryce w laptopach są zgodne z klasą Iinormy ISO 13406-2, oto tabela z przykładową ilością dopuszczalnych wadliwych pikseli w monitorach klasy II:

  Panel

  Rozdzielczość

  Ilość pikseli

  Dopuszczalna liczba błędów

  typu 1

  typu 2

  typu 3

  typu 1 lub 2 w klastrze

  typu 3 w klastrze

  15"

  1024 x 768

  768 432

  2

  2

  4

  0

  2

  17"-19"

  1280 x 1024

  1 310 720

  3

  3

  7

  0

  3

  20"-24"

  1600 x 1200

  1 920 000

  4

  4

  10

  0

  4

   

 15. Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru zakupionego przez Internet:
  1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny, z zastrzeżeniem, że nie podlegają zwrotowi świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, nie można odstąpić. Termin czternastodniowy, w którym konsument może odstąpić od umowy, liczy się od dnia wydania rzeczy, a gdy umowa dotyczy świadczenia usługi - od dnia jej zawarcia. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem. W Załączniku 1 do niniejszego regulaminu znajduje się dokładna informacja wraz z Formularzem odstąpienia od umowy.

  2. W celu usprawnienia obsługi, towary zwracane prosimy opatrzyć w numer zwrotu: RMA. Numer ten można uzyskać za pośrednictwem formularza zwrotu znajdującego się w zakładce "Reklamacje i Zwroty". Numer RMA powinien być opisany w widocznym miejscu na przesyłce, ponieważ usprawni to całą procedurę zwrotu.

  3. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu.

  4. W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru a decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione postanowienia pkt. 3, umowę kupna- sprzedaży uważa się za nie byłą i klientowi zostanie wystawiona faktura korygująca do dokumentu zakupu. Po odesłaniu przez klienta podpisanej kopii faktury korygującej zwrócona zostanie kwota stanowiąca wartość zakupionego sprzętu.

  5. Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt. 1, dotyczy także sprzedaży ratalnej, przy umowach zawieranych na odległość, zgodnie z warunkami umowy kredytowej.

  6. KR Systemy Informatyczne odpowiada za wady produktu na podstawie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku sprzedaży niebędącej sprzedażą konsumencką, wyłącza się przepisy o rękojmi zawarte w Kodeksie Cywilnym.

  7. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w formie elektronicznej, za pomocą formularza znajdującego się w zakładce "Zwroty i Reklamacje" lub w formie pisemnej na adres KR Systemy Informatyczne S.C podany w górnej części Regulaminu, po wcześniejszym nadaniu numeru RMA zgłoszenia

  8. Klient ma prawo żądać obniżenia ceny albo odstąpienia od umowy, chyba że KR Systemy Informatyczne S.C. niezwłocznie wymieni produkt wadliwy na wolny od wad lub usunie wadę. Ograniczenie to nie ma zastosowania, jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez KR Systemy Informatyczne S.C.

  9. Reklamację z tytułu rękojmi są rozpatrywane w terminie 14 dni od daty jej otrzymania. Jeżeli w ciągu 14 dni KR Systemy Informatyczne nie ustosunkuje się do żądań Klienta, oznacza to, iż uznało żądania za uzasadnione.
   W przypadku, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego produktu, koszty dostawy ponosi KR Systemy Informatyczne S.C.

  10. W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
  11. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do umów:

   - o świadczenie usług, jeżeli usługa była wykonana w pełni za wyraźną zgodą klienta;

   - w której cena Towaru zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi KR Systemy Informatyczne S.C. nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

   - w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

   - w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

   - w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

   - o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Klienta, przed upływem terminu do odstąpienia od umowy. 

Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.krsystem.pl, są przetwarzane przez KR Systemy Informatyczne S.C. z siedzibą w Krakowie przy ul. Karmelickiej 20
  Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:

  1. realizacji umowy

  2. jeśli klient wyrazi na to zgodę, w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.krsystem.pl

 2. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

 3. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - po zalogowaniu na swoje konto na stronie www.krsystem.pl , każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać.

Załącznik 1.

W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki klient może odstąpić od umowy bez podania przyczyny. W takim przypadku KR Systemy Informatyczny zwróci całość otrzymanej płatności.

Aby zrezygnować z zakupu, klient powinien poinformować o tym KR Systemy Informatyczne S.C. wypełniając Formularz zwrotu towaru ( zakładka Zwroty i Reklamacje). Poniżej znajduje się przykładowy wzór odstąpienia od umowy

Przesyłkę należy wysłać na adres:

KR Systemy Informatyczne S.C.
ul. Karmelicka 20
31-128 Kraków


 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY


KR Systemy Informatyczne S.C.
ul. Karmelicka 20
31-128 Kraków
nip: 6762349715

Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................, numer oferty/zamówienia............................................................................................
Data zawarcia umowy to................................................., data odbioru ...........................................................................................

Imię i nazwisko....................................................................
Adres...................................................................................
Data.....................................................................................Pobierz wersję elektroniczną:krsystem_regulamin_08-03-2016.pdf krsystem_regulamin_08-03-2016.pdf

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
AKCEPTUJĘ
ZAPISZ
USTAWIENIA