X
Terminal płatniczy dla Twojej firmy, zostaw kontakt, oddzwonimy

ELZAB GAMMA A22 jasna

 ELZAB GAMMA A22 jasna
Identyfikator produktu 44164
Kategoria Elzab
Producent Elzab
Gwarancja 12

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Szuflady kasowe z rodziny ELZAB Gamma są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie rynku na wysoce funkcjonalne i bezawaryjne rozwiązanie dedykowane zarówno dla pojedynczych placówek handlowych, jak i dla dużych sieci detalicznych. Połączenie unikatowej technologii produkcji z możliwością dostosowania urządzeń do wymagań użytkownika sprawia, że na rynku polskim nie są aktualnie oferowane inne szuflady o zbliżonym zakresie funkcjonalności, a mieszczące się w podobnych przedziałach cenowych.
Szuflady ELZAB Gamma pracują w Polsce m.in w placówkach takich odbiorców jak Jet, Mc Donald's, Statoil, Conforama, Aral/BP oraz KFC. Eksportowane są do Niemiec, Anglii, Francji i Hiszpanii.

Model

  Ilość pojemników
na banknoty
Ilość pojemników
na bilon
Głębokość Szerokość Wysokość
A22 6 8 43,1 cm 32,7 cm 12,4 cm
B22 8 8 43,1 cm 40,7 cm 12,4 cm

 

Cechy i opcje:
solidna obudowa z tworzywa i stali, runnery (ruchome prowadnice) gwarantujące cichą i bezawaryjną pracę zastosowane w miejsce tradycyjnie używanych łożysk, bardzo duża pojemność robocza, szczelina do wsuwania czeków, bonów i talonów otwieranie szuflady bezpośrednio z kasy, przy pomocy klucza (trójpozycyjny zamek) lub w trybie awaryjnym, bogate wyposażenie standardowe wkładów poszczególnych wersji szuflad:
ruchome pojemniki na banknoty przegrody banknotów 1 lub 2 rzędy na bilon możliwość opcjonalnej, zindywidualizowanej konfiguracji wkładów:
inna niż standardowa ilość pojemników na banknoty, przegród monet i przegród banknotów pokrywy wkładów z zamkiem i uchwytem sygnalizacja aktualnego położenia szuflady (zamknięta - otwarta) napięcie pracy:
12V (rezystancja 10 Ohm +/- 1 Ohm)
lub 24V (rezystancja 40 Ohm +/- 3 Ohm);
możliwość przystosowania szuflad do innych napięć pracy, typy kabli: RJ12 (SK01)
do kas ELZAB Delta Max, ELZAB Alfa Max, ELZAB Eco, ELZAB Jota E, drukarek ELZAB Omega, drukarek ELZAB Mera i Mera E Mini Jack (SK02)
do kas ELZAB Jota, ELZAB Mini i Mini E oraz drukarki ELZAB Omega D-SUB (SK04)
do kas ELZAB Xcel i drukarek ELZAB FP600 możliwość przystosowania szuflad do pracy z dowolnymi markami i modelami urządzeń.

 

Pokaż więcej

Szuflada kasowa duża RJ ELZ-410 grafit

311,19 zł

Szuflada średnia aktywna

299,00 zł

Szuflada do kasy ELZAB K10

290,00 zł

Szuflada kasowa średnia MiniJack grafit

270,00 zł
Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ