•  
  • Usługi
  • Usługa sprawdzenia ekranu LCD pod kątem nierównomiernego podświetlenia

Usługa sprawdzenia ekranu LCD pod kątem nierównomiernego podświetlenia

Usługa sprawdzenia ekranu LCD pod kątem nierównomiernego podświetlenia
Producent
Identyfikator produktu 49977
Kategoria Usługi
Producent KRSYSTEM

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Usługa wykonywana przez wyspecjalizowany serwis KR System polegająca na sprawdzeniu dowolnego zakupionego ekranu LCD (np. w laptopie lub w monitorze) pod kątem występowania nierównomiernego podświetlenia. Klient przed otrzymaniem zakupionego sprzętu lub jego odbiorem otrzymuje raport od serwisu z informacją poprawności działania ekranu.

Usługę polecamy przede wszystkim osobom zamawiającym sprzęt z dostawą kurierską bądź do paczkomatu.

Uwaga: ze względu na specyfikę podświetlenia w ekranach LCD niestety nie ma możliwości określenia normy jak w przypadku np. martwych pikseli. O ile podany za przykład piksel może tylko działać, nie działać, lub działać nieprawidłowo, o tyle podświetlenie w każdym ekranie jest minimalnie inne. Serwis KR System sprawdza w cenie usługi czy możliwe do zaobserwowania są rażące (czyli bardzo wyraźne gołym okiem w odległości ok. 50 cm od ekranu) defekty typu clouding, bleeding czy glow (w ekranach IPS). Usługa ma zatem na celu ustrzeżenie klienta przed zakupem egzemplarza, którego podświetlenie byłoby zauważalnie nierówne podczas standardowej pracy (np. przeglądanie stron, praca w programach tekstowych itp.).

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ