Sortuj:
Pokaż: 10 50 100

Edimax 802.11n N300 Router, 10/100 1xWAN, 4xLAN, 2x 9dBi detachable antena

110,70 zł

Punkt dostępowy D-Link DAP-1360

117,30 zł
Chwilowo niedostępny

MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable

117,59 zł

MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik

117,71 zł

TP-Link Archer C50 AC1200 Wireless Dual Band Router

117,77 zł

Netgear 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS208)

118,61 zł

TP-Link TL-MR3420 Wireless N300 2T2R 3G router 4xLAN, 1xWAN, 1xUSB

121,33 zł

Licencja Web Content Filter (WCF-B)

123,00 zł

Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 3m

123,98 zł

TP-Link TL-SM321A 1000BaseBX SFP MiniGBIC LC SM WDM 9/125um

128,30 zł
Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ