RTX. It’s On.

Absolutnie doskonały ray tracing i AI.

NVIDIA RTX™ to najbardziej zaawansowana platforma oferująca ray tracing i techniki SI, które rewolucjonizują sposób, w jaki gramy i tworzymy. Ponad 500 najlepszych gier i aplikacji korzysta z rozwiązań RTX, aby zapewnić realistyczną grafikę z niezwykłą wydajnością, lub obsługuje najnowocześniejsze funkcje AI, jak NVIDIA DLSS 3.5 z techniką Ray Reconstruction. RTX. It’s On.

Zobacz dzisiejsze najpopularniejsze gry z obsługą RTX.

Ray tracing

Hiperrealistyczna. Hiperszybka.

Architektura Ada wyzwala całą potęgę ray tracingu, który symuluje zachowanie światła w prawdziwym świecie. Dzięki mocy obliczeniowej układów RTX z serii 40 i trzeciej generacji rdzeni RT możesz cieszyć się niezwykłą szczegółowością wirtualnych światów jak nigdy wcześniej.

NVIDIA DLSS 3

Maksimum FPS. Maksimum jakości. Z potęgą AI.

DLSS to rewolucyjna technika i przełom w grafice opartej na SI, znacząco zwiększająca wydajność. Technika DLSS 3, napędzana nowymi rdzeniami Tensor czwartej generacji i akceleratorem przepływu optycznego układów graficznych GeForce RTX z serii 40, korzysta z AI do tworzenia dodatkowych klatek i poprawy jakości obrazu.

* Zarejestrowano na karcie GeForce RTX 4090 w rozdzielczości 3840 × 2160, przy najwyższych ustawieniach graficznych w grze i trybie RT „Overdrive”.

NVIDIA Studio
Twoje pomysły, akcelerowane przez NVIDIA Studio.
Wznieś projekty kreatywne na wyższy poziom dzięki NVIDIA Studio. Oparte na nowym, dedykowanym sprzęcie karty RTX z serii 40 udostępniają niezrównany poziom wydajności w renderingu 3D, edycji wideo i projektowaniu graficznym. Ciesz się bogatymi funkcjami akceleracji RTX w najlepszych aplikacjach kreatywnych, sterownikami NVIDIA Studio światowej klasy, zaprojektowanymi pod kątem zapewnienia maksymalnej stabilności oraz zestawem wyjątkowych narzędzi, które zaprzęgają moc platformy RTX w kreatywnych przepływach pracy wspomaganych SI.
NVIDIA Broadcast
Twoje domowe studio, oparte na SI.
Aplikacja NVIDIA Broadcast przekształca dowolne pomieszczenie w domowe studio – wznosząc na wyższy poziom transmisje na żywo, rozmowy głosowe i połączenia wideo dzięki potężnym efektom opartym na SI, jak wirtualne tło, usuwanie szumów czy echa pomieszczenia i nie tylko.

Wyróżnione gry RTX

Alan Wake 2
Saga Anderson przybywa, aby zająć się sprawą rytualnych morderstw w małym miasteczku. Alan Wake kreśli mroczną opowieść, kształtującą otaczającą go rzeczywistość. Ta dwójka bohaterów jest w jakiś sposób połączona. Czy staną się takimi bohaterami, jakich oczekuje świat? Dowiedz się tego, korzystając z absolutnej potęgi i wydajności układów GeForce RTX z serii 40. Zastosowane techniki: pełny ray tracing, DLSS 3.5, DLSS 3, DLSS 2 i Reflex.
Cyberpunk 2077: Ultimate Edition
Zakosztuj rozgrywki w Cyberpunk 2077 na platformie GeForce RTX. Zanurz się w opowieściach o mrocznej przyszłości, które oferują podstawowa wersja gry i doceniany dodatek w klimacie thrillera szpiegowskiego Phantom Liberty, wzbogacone niesamowitą oprawą graficzną, w pełni wykorzystującą ray tracing oraz technologię NVIDIA DLSS 3.5 z rekonstrukcją promieni. Zastosowane techniki: pełny ray tracing, DLSS 3.5, DLSS 3, DLSS 2 i Reflex.
Diablo IV
Diablo® IV to niezrównana fabularna gra akcji pełna niekończących się piekielnych zastępów do pokonania, niezliczonych umiejętności do opanowania, koszmarnych podziemi do przemierzenia i legendarnych łupów do zdobycia. Rozpętaj piekło dzięki przełomowej, akcelerowanej SI wydajności techniki NVIDIA DLSS 3, najlepszej responsywności dzięki technice NVIDIA Reflex od dnia premiery, a także obsłudze ray tracingu, już po premierze gry. Zastosowane techniki: DLSS 3, DLSS 2, Reflex i ray tracing (po premierze).
Fortnite
Wskocz na pokład bitewnego autobusu i walcz, aby pozostać ostatnim na placu boju lub współpracuj, aby stworzyć swój świat marzeń dzięki kartom GeForce RTX. Zastosowane techniki: Ray tracing, DLSS 2 i Reflex.
Minecraft dla Windows
Bedrock Edition
Buduj, twórz i eksploruj swoje światy Minecraft jak nigdy wcześniej – dzięki technologii RTX. Zastosowane techniki: Pełny ray tracing i DLSS 2.
Portal z RTX
Zagraj ponownie w docenianą i nagradzaną grę Portal™, ukazaną na nowo z wykorzystaniem ray tracingu, przełomowej wydajności techniki NVIDIA DLSS 3, akcelerowanej SI, a także najlepszej responsywności dzięki technice NVIDIA Reflex. Zastosowane techniki: Ray tracing, DLSS i Reflex.

Kup produkty GeForce RTX

GeForce RTX 4090

Kup teraz

GeForce RTX 4080 SUPER

Kup teraz

GeForce RTX 4080

Kup teraz

GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Kup teraz

GeForce RTX 4070 Ti

Kup teraz

GeForce RTX 4070 SUPER

Kup teraz

GeForce RTX 4070

Kup teraz

GeForce RTX 4060 Ti

Kup teraz

GeForce RTX 4060

Kup teraz

© 2024 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce, GeForce RTX i GeForce NOW są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
AKCEPTUJĘ
ZAPISZ
USTAWIENIA