Kolektor Zebra TC20

Kolektor Zebra TC20
Producent
Identyfikator produktu 60405
Kategoria Zebra
Producent Zebra

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Komputer mobilny TC20, dostępny w wersji pełnodotykowej lub wyposażonej w klawiaturę, to urządzenie o odpowiednim wyglądzie, wyposażone w odpowiednie cechy i funkcje biznesowe i dostępne w odpowiedniej cenie. TC20 został skonstruowany z myślą o wytrzymywaniu konkretnych warunków, w których wykonywane są zadania. Przypinany moduł PowerPack pozwala utrzymać ciągłość pracy, a zalety urządzenia to między innymi wbudowany skaner kodów kreskowych, komunikacja głosowa push-to-talk oraz plan serwisowy Zebra OneCare opracowany specjalnie z myślą o TC20. Zyskaj niewielkie narzędzie biznesowe, które da Ci więcej możliwości. Więcej czasu. Więcej pieniędzy. Wyższą sprzedaż. Wyższą produktywność. TC20 – niewielkie narzędzie biznesowe, na którym można polegać.


Najważniejsze cechy kolektora:
ergonomiczny i wydajny komputer mobilny, który łatwo mieści się w kieszeni dwie opcje modułu skanującego - SE2100 i SE4710 wewnętrzna bateria o pojemności 3000 mAh oraz opcjonalny ‘PowerPack’ funkcja ‘Push-to-Talk’ wygodne przyciski skanowania Android 7.0 (Nougat) z możliwością uaktualnienia kompatybilny z RFD2000 szeroki wybór akcesoriów, w tym: stacja dokująco-ładująca na jedno lub 5 urządzeń, uchwyt typu ‘GUN’ oraz dodatkowy ‘PowerPack’ (opcjonalnie)

Czytnik kodów kreskowych imager 2D (area imager, wizyjny)
Procesor Cortex A53 1.4GHz, 512kb L2 cache
Pamięć programu (FLASH) 16 GB
Pamięć danych (RAM) 2 GB
Bezpieczny upadek 1.2 m
Temperatura pracy od -10°C do 50°C
Dop. wilgotność otoczenia od 5% do 85%
Odczytywane kody kreskowe 1D, 2D

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ