Kasa fiskalna ELZAB Mini E, kopia elektroniczna jasna T50000000001 - FISKALIZACJA I SZKOLENIE GRATIS!!!

Kasa fiskalna ELZAB Mini E, kopia elektroniczna jasna T50000000001 - FISKALIZACJA I SZKOLENIE GRATIS!!!
Producent
Identyfikator produktu 39537
Typ działalności Mały sklep, Średni sklep, Autohandel, Hurtownia, Parking, Rolnictwo, Zakład usługowy, Sklep internetowy, Kiosk
Kopia elektroniczna 1
Kategoria Elzab
Producent Elzab
Gwarancja 12

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

W cenie kasy oferujemy:

- pomoc w uzyskaniu zwrotu 90% wartości kasy (zapytaj sprzedawcę) 

- dostawę do klienta

- fiskalizację

- szkolenie z obsługi kasy

- programowanie bazy towarów (do 30 pozycji)

- pomoc serwisową

 

 

 

 


Medal Europejski dla kasy ELZAB Mini przyznany przez Komitet Integracji Europejskiej i Business Centre Club.


PROFESJONALNA
Zdaniem eksperta: „Kasa ELZAB Mini E to niezawodna kasa posiadająca udogodnienia przygotowane z myślą o użytkownikach wystawiających powtarzające się w treści paragony. Na karcie microSD mieści się około miliona paragonów.”

 

ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej, idealna dla usługodawców i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
Umożliwia wprowadzenie na paragonie NIP nabywcy, zgodnie z regulacjami obowiązującymi od 2013 r. (kasa z homologacją z 18.12.2013 r.)

WARTE PODKREŚLENIA dzięki funkcji easy load mechanizm drukujący pozwala na szybką wymianę papieru - wrzuć rolkę, zamknij pokrywę i drukuj wydruk paragonów z prędkością 15 wierszy/sekundę wydajny akumulator Li-Ion umożliwia pracę bez zasilania sieciowego przez czas 10 godzin długa rolka papieru (aż 40 m) dwie opcje kolorystyczne

CECHY UŻYTKOWE
Klawiatura
Klawiatura zbudowana jest z trwałych i niezawodnych przełączników. Posiada 30 klawiszy wielofunkcyjnych, pokrytych folią o bardzo wysokiej wytrzymałości, odpornej na zachlapanie.
Możliwość definiowania klawiszy.

Wymienna wkładka klawiatury
Pod folią znajduje się wkładka papierowa z opisem klawiszy. Można ją wyjąć, opisać ręcznie lub zastąpić nowym wydrukiem.

Mobilność
Kasa jest przystosowana do pracy mobilnej, może być zasilana z instalacji samochodowej.

Definiowanie klawiszy
Każdy klawisz może mieć nawet 4 znaczenia. Do klawisza można przypisać określone towary, formy płatności (gotówka, karta kredytowa, czek, bon) lub funkcje (kasjera lub kierownika, a nawet tak specyficzne jak wyłączenie kasy).

Zalety kasy ELZAB Mini E bezawaryjność bezpieczny i łatwy do odczytu zapis elektroniczny definiowalne klawisze szybkiej sprzedaży intuicyjne wyszukiwanie towarów w bazie możliwość przygotowania szczegółowych raportów rozliczeń brak w obudowie elementów wystających – kasę można łatwo utrzymać w czystości wymiana wkładki klawiatury opisana najczęściej sprzedawanymi usługami jedyna na rynku kasa z pyłoszczelną klawiaturą Klawisz szybkiej sprzedaży towaru
Można również zdefiniować klawisz szybkiej sprzedaży towaru tak, aby każde jego naciśnięcie powodowało od razu wydruk paragonu z jedną pozycją sprzedaży, zapłaconego gotówką. Kasjer może wtedy wystawiać paragony przy minimalnym zaangażowaniu uwagi.
To doskonałe udogodnienie dla sprzedających np. bilety w środkach komunikacji, kinach, muzeach, na imprezach, a także dla wystawiających paragony na parkingach.

 


Obsługa typowych zdarzeń udzielanie rabatu lub narzutu na poszczególne pozycje paragonu oraz rabatu na cały paragon dostępne wprowadzenie ceny towaru w chwili sprzedaży (sprzedaż ze zmienną ceną) przeglądanie i kasowanie pozycji sprzedaży w trakcie wystawiania paragonu sprzedaż i przyjmowanie opakowań zwrotnych sprzedaż wiązana, przydatna dla tych par towarów, które są zawsze sprzedawane razem

 

Dane techniczne

Ilość towarów (PLU):

3071

Ilość grup towarowych:

99

Ilość towarów wiązanych:

256 par

Nazwa towaru na paragonie:

34 znaki z liniami dodatkowymi

Ilość kasjerów:

5

Mechanizm drukujący:

15 wierszy/sekundę

Wyświetlacz kasjera:

alfanumeryczny LCD, podświetlany, 2x24 znaki

Wyświetlacz klienta:

LED, 8 cyfrowy

Klawiatura:

membranowa, 30 klawiszy, alfanumeryczna i programowalna z wymienną wkładką klawiatury

Złącza:

- komputer
- waga
- czytnik kodów kreskowych
- szuflada na pieniądze

Zasilanie:

- sieć 230 V
- akumulator wewnętrzny (Li-Ion – przystosowany do pracy mobilnej)
- instalacja samochodowa 12/24 V

Masa:

0,89 kg

Wymiary mm (gł. x szer. x wys.)

195 x 205 x 77

Materiały eksploatacyjne i akcesoria:  

- papier termiczny 57 mm /40 m
- karta microSD
- wkładki z opisem klawiszy
- zasilacz samochodowy
- torba

 

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ