Insta360 One 360 VR Action Camera

Insta360 One 360 VR Action Camera
Identyfikator produktu 56551
Kategoria Aparaty fotograficzne

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Informacje o produkcie "Insta360 One 360 VR Action Camera"

Insta360 One 360 VR Action Camera

app-store


Insta360 One to kamera o rozdzielczości 4K, która daje Ci możliwość posiadania stale przy sobie kamery typu action z możliwością nagrywania materiałów 360?.

Robienie epickich ujęć jest teraz niewykle łatwe, dzięki funkcji bullet time effect. Obserwuj jak poruszasz się w centrum sceny, podczas gdy Insta30 One nagrywa wszystko na około Ciebie z prędkością do 240 FPS. Wbudowana 6-osiowa stabilizacja oznacza, że materiały, które nagrywasz na ONE wyglądają niezwykle płynnie, nawet podczas poruszania się po nierównym terenie.

FreeCapture to zupełnie nowy sposób na filmowanie. Najpierw zamykasz całe nagranie 360. Następnie wracasz i chwytasz najważniejsze momenty w klasycznym rozmiarze wideo 1080p, dzięki czemu jesteś gotowy dzielić się nimi wszędzie – wszystko na Twoim telefonie. To jak posiadanie ekipy filmowej, bez względu na to gdzie i jesteś. Dzięki FreeCapture, nigdy nie przegapisz idealnego ujęcia.   

Nadawaj na żywo na Twojej ulubionej platformie. Insta360 ONE  umożliwia Ci live-stream w 360? na Facebook/YouTube/Twitter/Periscope.  Zacznij nadawać po naciśnięciu jednego przycisku i pozwól rodzinie i przyjaciołom przeżywać to co widzisz, tak jakby oni sami to widzieli.

Zobacz podwodny świat dzięki jednej ze specjalnych wodoodpornych obudów kamery ONE IP68 waterproof housing. Kurzo-odporna, wodoodporna i niezwykle wytrzymała obudowa, przechodzi rygorystyczne testy i jest efektywna na głębokości do 30 metrów.

Połącz się za pomocą Bluetooth, aby uchwycić idealne ujęcie – bez względu na to czy w nim jesteś, czy nie.

Podłącz się bezpośrednio do telefonu aby mieć ciągły podgląd oraz stabilny streaming na żywo.  Życie porusza się niezwykle szybko. ONE dostosuje się.

Najnowsza optyka w obudowie, niezwykle podręcznej kamery. ONE to prostota w najdalszych zakątkach złożoności.
Cechy

Wideo UHD 4K
Zdjęcia 24 MP
Live-streaming 360
Zdjęcia i wideo 360
Time-lapse
Bluetooth
Funkcje

Bullet time
6-osiowa stabilizacja
FreeCapture
SmartTrack auto-framing

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ