ELZ-S200M USB/WiFi

ELZ-S200M USB/WiFi
Producent
Identyfikator produktu 66565
Kategoria Drukarki Paragonowe
Producent Elzab
Gwarancja 24

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Drukarka paragonowa o bardzo szerokim zastosowaniu. Najpopularniejsze miejsca zastosowania drukarki to gastronomia (zamówienie do kuchni), kantory (potwierdzenie sprzedaży/ skupu waluty), stanowiska kasowe (faktura, stan konta lojalnościowego, kupon rabatowy), restauracje (wydruk rachunku informacyjnego –przedfiskalnego), laboratoria (wyniki badań), apteki (leki na zamówienie), firmy usługowe (potwierdzenie realizacji, wypożyczenie). Służyć może także do druku biletów wstępu do kin, muzeów, teatrów lub na imprezy sportowe.

Drukarka ELZ-S200M współpracuje z wszystkimi szufladami w ofercie ELZAB (ELZ-240, ELZ-350, ELZ-410 oraz Gamma A22 i B22) z kablem zakończonym wtyczką RJ12.

Główne cechy:
bardzo szybki wydruk (z prędkością 200 mm/s) uniwersalna – 2 złącza w standardzie (USB/LAN) wydruk kodów kreskowych w tym także kodów QR automatyczny obcinacz papier termiczny 80mm i dł. do 80m kompatybilna z Windows (10/8/7/VISTA/XP) oraz z Linux możliwość zawieszenia na ścianie wbudowany głośnik pełniący rolę dzwonka informującego o wydruku zamówienia

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ