Drukarka fiskalna Posnet Temo HS Bileterka

Drukarka fiskalna Posnet Temo HS Bileterka
Producent
Identyfikator produktu 49468
Kategoria Posnet
Producent Posnet
Gwarancja 12

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

Temo HS bileterka to innowacyjne podejście do mobilnej sprzedaży biletów w autobusach oparte na specjalizowanej wersji drukarki fiskalnej.
Jest to pierwsze na rynku rozwiązanie typu POS skierowane do branży transportowej.

Sprzedaż biletu może odbywać się np. za pomocą typowego smartfona (który często jest narzędziem pracy kierowcy) lub za pomocą tabletu, na którym zainstalowana jest aplikacja do sprzedaży biletów. Aplikacja sprzedażowa może być dowolnie rozwijana dzięki czemu dostępna jest np. funkcja sprzedaży biletów miesięcznych w autobusach.

Temo HS bileterka:
 - najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku (kilkanaście razy lżejsza od obecnie dostępnego rozwiązania w autobusach)
 - Bluetooth w standardzie posiada możliwość komunikacji bezprzewodowej - bluetooth w wersji 2.1 lub 4.0 (tryb "low energy" + możliwość współpracy z urządzeniami Apple)
 - wymienny i wydajny akumulator litowo-jonowy (2150 mAh) umożliwiający wydruk ponad 80 000 wierszy
 - urządzenie z kopią elektroniczną paragonu
 - wydruk biletów: normalnych, ulgowych, okresowych (miesięcznych), zagranicznych itp.
 - raporty rozliczeniowe ulg ustawowych i handlowych

Temo HS Bileterka może współpracować z dowolnym programem do sprzedaży biletów.
Do współpracy z bileterką rekomendujemy oprogramowanie e-bileterka firmy Early2Pay: -


Najważniejsze funkcje produktu

Obsługa przewozów krajowych i zagranicznych Możliwość rozliczania wszystkich ulg ustawowych (marszałkowskich) i handlowych Do 800 znaków opisu biletu, co umożliwia wydrukowanie przejrzystych i dokładnych biletów Wydruk zarówno biletów jednorazowych jak i miesięcznych/okresowych wymienny i wydajny akumulator litowo-jonowy (2150 mAh) umożliwiający wydruk ponad 80 000 wierszy Kopia elektroniczna paragonu z możliwością zdalnej archiwizacji (EJ) Zmiana waluty ewidencyjnej (eurofiskalizacja) Wydruk numeru NIP nabywcy w części fiskalnej paragonu Możliwość drukowania grafiki i kodów 2D w nagłówku i stopce paragonów i wydruków niefiskalnych Dodatkowa linia opisu dla każdej pozycji na paragonie Wydruk kodów kreskowych na paragonach (numer systemowy) Formatki wydruków m.in. do obsługi systemów lojalnościowych i rabatowych System raportów i wydruków umożliwiający obsługę transakcji elektronicznych Przypominanie o obowiązkowym przeglądzie okresowym Polecane dla: małych i dużych przewoźników zarówno autobusowych jak i busowych dworców autobusowych przewoźników krajowo-zagranicznych

 

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ