Drukarka fiskalna ELZAB D10 - FISKALIZACJA I SZKOLENIE GRATIS!

Drukarka fiskalna ELZAB D10 - FISKALIZACJA I SZKOLENIE GRATIS!
Producent
Identyfikator produktu 39543
Kategoria Elzab
Producent Elzab
Gwarancja 12

Zobacz wszystkie cechy >

Zasady reklamacji oraz zwrotu towaru >

 

 W cenie drukarki oferujemy:

- pomoc w uzyskaniu zwrotu 90% wartości kasy (zapytaj sprzedawcę) 

- dostawę do klienta

- fiskalizację

- szkolenie z obsługi kasy

- programowanie bazy towarów (do 30 pozycji)

- pomoc serwisową

MULTIINTERFEJSOWA
Zdaniem eksperta: „Pierwsza drukarka mobilna, która może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru: za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub mini USB”. 

 

Warte podkreślenia praca mobilna zapewniona przez wymienny akumulator Li-Ion (przy naładowanym akumulatorze wydruk ponad 4 tys. paragonów lub 16 godzin pracy), w standardzie wydruk FV, nagłówek paragonu graficzny i tekstowy, wydruk kodów C128 oraz QR na paragonie, przy zakupie dodatkowych licencji możliwość komunikacji równocześnie z czterema portami sprzedaży. Dodatkowe cechy i charakterystyka urządzenia ekran dotykowy z możliwością wyświetlania kodu QR, 3 protokoły komunikacyjne, w tym Thermal, praca w architekturze klient/ serwer, możliwość filtrowania danych kopii elektronicznej, możliwość zasilania z instalacji samochodowej 12V. Charakterystyka urządzenia
Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży.
Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży.
Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.

 
 
5

Pokaż więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ