Więcej niż szybka rozgrywka z RTX

Odbierz subskrypcję PC Game Pass i GeForce NOW Priority na 3 miesiące z wybranymi produktami GeForce RTX z serii 40*

Wysokiej jakości gry w ramach subskrypcji PC Game Pass, usługi GeForce NOW i mocy kart graficznych GeForce RTX z serii 40. Ciesz się najwyższą wydajnością i jakością oprawy graficznej w tytułach PAYDAY 3, Forza Motorsport, Minecraft i innych z RTX i opartej na AI technologii NVIDIA DLSS oraz ray tracingowi.** Rozszerz bibliotekę gier dzięki RTX On.

Skorzystaj z ograniczonej czasowo oferty i odbierz subskrypcję PC Game Pass i GeForce NOW Priority na 3 miesiące (o wartości 60 USD) przy zakupie objętej promocją karty graficznej GeForce RTX 4090, 4080, 4070 Ti, 4070, 4060 Ti lub 4060*.

Jeden kod na osobę. 
* Obowiązują przyjęte warunki i postanowienia. Kliknij, aby uzyskać szczegółowe informacje.
**Ray tracing i DLSS już dostępne w wybranych tytułach.

PC Game Pass

Graj ze znajomymi w setki doskonałych gier na komputery osobiste, w tym również w tytuły premierowe, i uzyskaj subskrypcję EA Play.

Zacznij od razu. Weź udział w kooperacyjnej przygodzie. Twórz fantazyjne światy. Ciesz się ogromnym wyborem gier ze wszystkich gatunków – dzięki stale dodawanym tytułom, zawsze będzie coś nowego do ogrania!


Gaming klasy GeForce, gdziekolwiek jesteś 

Dzięki GeForce NOW, platformie firmy NVIDIA do gamingu w chmurze, ulepszysz nie tylko swój komputer do gier. Dostępna dla komputerów PC, Mac, Chromebooków, telewizorów i urządzeń mobilnych usługa GeForce NOW zapewnia możliwość strumieniowania gier ze znakomitą wydajnością RTX na wszystkich Twoich urządzeniach. Błyskawicznie uzyskaj dostęp do obsługiwanej kolekcji wysokiej jakości gier PC w ramach subskrypcji PC Game Pass lub strumieniuj tytuły ze swojej kolekcji gier ze sklepów, takich jak Xbox, Steam, Epic Games Store i inne. Subskrypcja Priority zapewnia priorytetowy dostęp do serwerów gamingowych premium, dłuższe sesje gamingowe oraz włączony ray tracing w obsługiwanych grach.

To doskonałe rozwiązanie dostępne za darmo, pozwoli Ci grać, gdziekolwiek jesteś.

Kup kartę GeForce RTX z serii 40

GeForce RTX 4090

Kup teraz

GeForce RTX 4080

Kup teraz

GeForce RTX 4070 Ti

Kup teraz

GeForce RTX 4070

Kup teraz

GeForce RTX 4060 Ti

Kup teraz

GeForce RTX 4060

Kup teraz

3 miesiące subskrypcji PC Game Pass

Promocja kończy się 08.01.2024. Zrealizuj na stronie microsoft.com/redeem do 22.02.2024. Ważne wyłącznie dla nowych subskrypcji Xbox Game Pass. Wymagana jest poprawna metoda płatności. Jeśli nie anulujesz subskrypcji, po zakończeniu okresu promocyjnego zostanie naliczona obowiązująca w tym czasie opłata za standardową subskrypcję. Limit: 1 na osobę/konto. Zgodnie z Umową o świadczenie usług firmy Microsoft, warunkami subskrypcji Game Pass i wymaganiami systemowymi dostępnymi pod adresem: xbox.com/subscriptionterms. Kod na subskrypcję Game Pass można zrealizować w regionach objętych programem PC Game Pass, z wyjątkiem Argentyny, Libii, Rosji i Turcji; odwiedź stronę xbox.com/regions.

© 2023 NVIDIA Corporation. Wszystkie prawa zastrzeżone. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce RTX i GeForce NOW są znakami towarowymi i/lub zarejestrowanymi znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Inne nazwy firm i produktów mogą być znakami towarowymi odpowiednich firm, z którymi są związane.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2023 © KR System
Realizacja: magnis.pl
„Dotacje na innowacje – Inwestujemy w waszą przyszłość”
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: sprzedaży, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
ZAMKNIJ